Anasayfa / Haber / Demokrasiye vurgu, Büyükşehir’e teşekkür

Demokrasiye vurgu, Büyükşehir’e teşekkür

Türkiye Genç Kızlar Futbol Şampiyonası için Sivas’a giden 1207 Antalya Kadın Futbol Takımı karşılaşma ulaşım desteğini Büyükşehir Belediyesi sağladı. Kulüp Başkanı Süleyman Türk, “Yoğun program ve çeşitli organizasyonlara rağmen ulaşım konusunda Büyükşehir Belediyesinin gösterdiği duyarlılık için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Türel’e teşekkür

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçları için Sivas’a giden 1207 Antalya Kadın Futbol Takımı ulaşım desteğini Büyükşehir Belediyesi sağladı. Kulüp Başkanı Süleyman Türk, “Büyükşehir Belediyemizin bu günlerde yoğun bir mesai yaşadığını biliyoruz. Bir çok organizasyon ve etkinlikler için çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi Sivas’ta ki karşılaşmalara gitmemiz için ulaşım desteği sağladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Menderes Türel’e ayrıca çok teşekkür ediyoruz” dedi

Emeği geçenlere teşekkür edildi

Süleyman Türk, “Sivasta ki yarı final maçların da tüm rakiplerimizi farklı sonuçlarla geçerek Türkiye Final Grubuna kaldık. Takımımız her şeyi ile başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Kadın Futbolunda Akdeniz de güçlü bir takım olduğumuzu bu yarı final maçlarında gösterdik. Şimdi sıra Final maçlarında bunu ispatlamaya geldi. Ayrıca Takımına bu başarıları elde ettikçe sahip çıkmayı sürdürecektir. Emeği geçen ve katkı veren tüm değerlerimize teşekkürü borç biliriz” diye konuştu.

Şehitler ve Demokrasi coşkusuna bayrak açıldı

1207 Antalya Kadın Futbol Takımı ayrıca yıldızlar kategorisinde de bu hafta sonu yarı final maçları için Eskişehir’e hareket edecek. Başkan Süleyman Türk, “Takımımız Sivasta ki karşılaşma da Şehitleri Anma ve Demokrasiyi Taçlandırma anlayışını en iyi şekilde sergileyerek karşılaşmayı izleyenlerden büyük övgü aldı” dedi. Bu arada 1207 Antalya Kadın Futbol Takımı Şehitler ve Demokrasi coşkusuna bayrak açarak ortak oldu.

Haber Umut Özen

http://www.ilerigazetem.com/demokrasiye-vurgu-buyuksehir-e-tesekkur/26979/